Czy Bitcoin zamierza się wyrwać?

Bitcoin Revolution jest w tym przedziale od 9.000 do 10.000 dolarów od lat (kwiecień) i nawet my mamy już tego dość.

Zazwyczaj nie dbamy o cenę, ponieważ nie jesteśmy w biznesie handlowym, ale sprawozdawczym, jednak jest to powolny dzień wiadomości, ponieważ ta rzecz nie porusza się, więc jesteśmy gone zgłosić nasze jęki.

Tak, zwykle nie jest dobrze szturchać niedźwiedzia, ale to poszło w górę – mówi ktoś. 12k lub niuffin się stało, dodaje ktoś inny. Albo 7k mówi pan niedźwiedź.

Cena Bitcoin’a na 4h świecach, lipiec 2020.
Podobno gdzieś tam jest jakaś głowa i ramię. Nigdy nie zrozumieliśmy, co to znaczy, ale najwyraźniej jest to wyłom czegoś.

My znamy tylko kubek i rękojeść, a nie ma go tutaj, więc dla nas wygląda to jak prosta linia, która sama w sobie mówi wiele.

Jeśli jest to bycza linia prosta, to jest to podkładka startowa, prawda?

Jeśli to jest niedźwiedź, to zgaduję, że chcieliby szturchać byki po tym, jak je znudzą na zmęczenie.

Oficjalną odpowiedzią jest to, że rynek nie wie, co chce zrobić, ale naszą śmiałą odpowiedzią jest to, że spędzenie tak długiego czasu po podniesieniu się sugeruje, że może to tylko przystanek energetyczny na więcej biegania.

Zapasy są oczywiście w górę. Tylko troszkę, ale obecnie żyjemy w dwóch równoległych wszechświatach, gdzie babcie są przerażone przed swoimi starymi telewizorami, podczas gdy wszyscy inni – zwłaszcza w finansach i technice (poza propagandzistami) – już dawno przestali dbać o minutową obsesję starych mediów.

Zapasy idą w dół, pompa Powella, a nam wszystkim dobrze. Niektóre z tych pomp powinny trafić do Bitcoin’a, jak by się wydawało, ale zobaczymy, kiedy to wybuchnie.